Language

Language Switcher Mobil

QUALITY ASSURANCE

ENGINEERING - PROJECTS - STAFFING

A BUTSCH 2008 óta ír sikertörténetet, elismert vállalatokat támogat a toborzás, projekt- és minőségirányítás, fejlesztés, tesztelés, gyártás és beszerzés területén. A BUTSCH támogatja a minőségellenőrzéseket, az alkatrészek logisztikáját és az egyes alkatrészek átdolgozását a komplett járművekig. A BUTSCH jelen van Németországban, Magyarországon, a Csehországban és az USA-ban.

Méréstechnikus (m/f/d)

in (Hungary) Kecskemét
Vollzeit
Startdatum: 23.04.2021
Ihre Aufgaben
  • Mérőeszköz programozása
  • Mérőrendszer analízis
  • Az első gyártott termék vizsgálata, ellenőrzési és mérési terv alapján
  • Sorozatmérések elvégzése
  • Adatok értékelésének elvégzése (Q-DAS, statisztikai értékelés)
  • Szériahibák felmerülése esetén,gyors hibamegszüntetésért a felelősök tájékoztatása
  • Javaslattétel korrekciós intézkedésekre
Ihr Profil
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű német és / vagy angol nyelvismeret
  • Minőségbiztosítási, statisztikai, valamint szúrópróba vételi ismeretek
  • Mérőeszközök kezelésének ismerete
  • Számítógépes ismeretek és számítógépes minőségbiztosítási ismeretek
  • Méréstechnikai szoftver kezelési és programozási ismerete termelő vállalati környezet

Várjuk jelentkezését, beleértve a fizetési igényt és a lehetséges kezdési dátumot.

Ha bármilyen kérdése van, forduljon Renata, Tel .: +36 30 883 7953, E-Mail: r.tormasi@butsch.eu